Не втомлюймося бути помічниками Св. Миколая!

«Найбільше чудо в житті кожної людини творить любов»

Вже проминуло таке довгоочікуване свято Святого Миколая, а у нашій країні на превеликий жаль продовжується війна і чимало захисників лежать поранені у госпіталях. Та хто як не вони заслужили на найкращі подарунки від Святого Миколая, хто як не вони, ці діти Божі, були і є прикладом для інших. Тож волонтери парафії церкви Св. Миколая Мирлікійського на Аскольдовій Могилі вирішили стати помічниками Св. Миколая і обдарувати подарунком кожного пораненого у військових госпіталях Києва та Ірпіня.

13 грудня, у день Св. Андрія Первозванного, за благословенням пароха о. Ігоря Онишкевича у церкві на Аскольдовій Могилі проходила акція під гаслом: «Подаруй пораненому радість на Миколая – принеси 2 цукерки!».

100_6821

Про те на скільки щиро наші парафіяни відгукнулись свідчили ті 800 подарунків, які спільними силами було сформовано. Ми, українці, таки непереможні: щирі в любові, щедрі в даруванні.

Спеціально для захисників, саме для цих подарунків парафіяльна спільнота розробила та роздрукувала іконки із зображенням св. Миколая, церковної ікони, та посланням апостола Павла до Ефесян «Всеозброєння Боже» (6:10-19).

17 грудня у катехитичному класі на Аскольдовій Могилі була справжня фабрика Св. Миколая – ми пакували подарунки. Це жертовне служіння розпочалось із «Акафісту до Св. Миколая Чудотворця» та благословення пароха о. Ігоря Онишкевича. Уся ця невтомна праця супроводжувалась колядками, щедрівками, молитвами і звісно, Божою ласкою та любов’ю. і так за день працею шістнадцяти жіночих рук було зібрано 800 подаруночків.

100_6829

Кожен подарунок від Св. Миколая, за роздумами пані Орисі Цимбрівської, був наповнений такими дарами: вручну вирізане самйлик-сонечко із вручну написаною цитатою (цитати про любов) – це Слово Боже, яке всіх зігріває та надихає; ікона Св. Миколая із молитвою – це Свята Церква; яблучко, мандаринка і цукерки – це плід від сонечка; тістечко та печиво – це хліб насушний, який дає нам Отець Небесний; і праця кожного – це все є повнотою радості для людини.

Отож, 18 та19 грудня Св. Миколай з помічницями під гаслом «Не втомлюйся любити» (о. А. Зелінський) з подарунками та словами вдячності завітали до поранених захисників у головний клінічний військовий госпіталь, у госпіталь Прикордонної служби та в Ірпінський госпіталь.

Направду Св. Миколай робить дива, були поранені до яких вперше за все життя завітав святий, цю радість не можна передати словами, а слова які кожному особисто писав Св. Миколай настільки торкало серця поранених, що один поранений нам відповів «ці слова, які мені написав Св. Миколай викарбувані в моєму серці, дякую святому що він мені їх пригадав».

100_6832

Св. Миколая цього річ радо зустрічали всі медичні заклади в які ми завітали, надавали кімнати для подарунків, супроводжували, дозволяли проходити у відділення в які раніше були закриті двері, запрошували заходити до поранених частіше.

Складаємо щиру подяку кожному парафіянину нашої церкви особисто, за ваші, направду, люблячі, чуйні сердечка, за милосердя та жертовність. Щире спасибі Юлії, за торбинки та цукерки які Вона переслала з Тернополя, пані Людмилі та студентам Інституту третього віку за фінансову підтримку, нашим друзям та колегам по роботі які також долучились до цієї акції, щире спасибі всім за молитовну підтримку. Щире спасибі всім хто допомагав у пакуванні подарунків: Пані Світлані, Оксані, пані Тетяні, пані Орисі, пані Оксані, пані Марті – без вашої допомоги подарунки не мали б тої повноти любові з якою їх готував Св. Миколай.

Висловлюємо щиру подяку за розділену радість дарування радості пораненим та хворим – братам семінаристам: Роману, Івану, Івану, Михайлу, Олегу, Сергію та помічницям-україночкам: сестрі Тимотеї, пані Світлані, пані Жанні (Ірпінь) Оксані, Іванці, Василині, Марічці. Також особливу подяку складаємо отцю Віталію Воєці за постійний духовний супровід у служінні пораненим захисникам. Дякуємо Богу за кожного з Вас. Дякуємо за ту любов з якою Ви це робили. Складаємо щиру подяку водіям які допомагали розвозити подарунки у всі госпіталі.

Закликаємо Вас і на далі не втомлюватися нести радість, любов, робити добрі вчинки які робив Святий Миколай.

Марія та Василина Томишинець, волонтери – катехити парафії св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі