Навчальний центр відвідав головний військовий капелан Львівської Архиєпархії о. Степан Сус

16 січня у Навчальному центрі внутрішніх військ МВС України, відбулася робоча зустріч командування Навчального центру з головним військовим капеланом Львівської митрополії Української греко-католицької церкви (УГКЦ) отцем Степаном Сусом. На зустрічі були присутні військові капелани отець Юрій Галабуда, отець Михайло Сукмановський, та капелани міста Львова отець Андрій Хомишин, отець Тарас Михальчук.

Метою зустрічі було обговорення взаємодії духовенства з військовослужбовцями внутрішніх військ та членами їх сімей, урізноманітнення заходів духовно-просвітницької роботи. В обстановці невимушеної бесіди були підведені підсумки співпраці за попередні роки, обговорені проблемні питання служби та повсякденної діяльності, у вирішенні яких церква може надавати допомогу.

Начальник Навчального центру полковник Костянтин Плетко подякував представникам УГКЦ за їх внесок у виховання особового складу та участь в заходах, що проводяться у Навчальному центрі. «З кожним роком все більше військовослужбовців шанують релігійні традиції та турбуються про духовне життя. Це позитивно впливає на морально-психологічний стан особового складу та взаємовідносини у військових колективах», – сказав він.

У свою чергу полковник Володимир Удовиченко ознайомив гостей з історією Навчального центру, порядком проходження служби курсантів, організацією навчального процесу. У результаті зустрічі сторони прийняли рішення щодо удосконалення подальшої співпраці.

лейтенант Юрій Трепишко