Науково-практичний семінар для курсантів “Досвід в’язничного душпастирського служіння”

16 березня 2016 року в Інституті кримінально-виконавчої служби (с. Віта Поштова) відбулась духовна зустріч з курсантами 1-го і 2-го курсів, присвячена початку Великого Посту й пенітенціарній тематиці. Цей захід відбувся напередодні відзначення 5-ї річниці створення ІКВС.

З ініціативи Любови Крупник, доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ІКВС був запрошений член Душпастирської ради при ДПтС України. Священик Костянтин Пантелей, кервник Відділу УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі, говорив про вплив християнської віри та вчення Церкви про гріх і покуту на формування пенітенціарної ідеї.
Зустріч проходила у формі діалогу, під час якого курсанти висловлювали думку про існування моральних колізій справедливості і милосердя у пенітенціарній службі. На думку о.Костянтина, процес професійної формації майбутніх службовців повинен проходити на підставі поглибленого вивчення основ християнської духовності, з джерел якої походить сама пенітенціарна ідея.
Незабаром відбудеться наступна зустріч курсантів з представниками християнських конфесій, що активно служать у пенітенціарній системі.
001
Пенітенціарне душпастирство УГКЦ