Нацгвардійців у Тернополі відвідав святий Миколай

18 грудня до військової частини Національної гвардії, що у місті Тернополі, завітав святий Миколай разом з о. Романом Янішевським і братами-семінаристами Центру душпастирювання силових структур імені святого Лонгіна Сотника, що діє при Тернопільській Вищій Духовній семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого.

Захід розпочався з підготовки, а саме: спершу брати розповіли коротку історію свята та біографію святого Миколая, в той час о. Роман уділяв Святу Тайну Покаяння.

Опісля гості спільно з військовими помолилися Святу Літургію. Під час проповіді о. Роман наголосив на ставленні до матеріального добра, приводячи в приклад притчу про безумного багача, а також через призму свята наголосив на любові і виявленні її у нашому житті. На кінець Літургії священник також подякував за можливість перебувати у частині і згадав як сам, будучи ще семінаристом, відвідував цю частину.

Не обійшлося і без головного винуватця свята. Брати-семінаристи, праця яких зосередженна на служінні у військових структурах і вихованні майбутніх капеланів для УГКЦ, підготували маленьке театралізоване дійство, яке неабияк піднесло настрій усім з особового складу. В кінці сценки Миколай роздав кожному солодкі подарунки, що також порадувало військових.

Спільний захід завершився подякою військовослужбовців за організоване свято о. Роману та семінаристам, а також увіковічнили цей день, зробивши спільну фотографію.

tze.org.ua