Наступний крок до впровадження капеланства

Як ми повідомляли у грудні 2011 року, Пенітенціарне душпастриство УГКЦ долучилося до організації Круглого столу в рамках міжцерковної співпраці з Державною пенітенціарною службою України.

15 грудня 2011 року у преміщенні Всеукраїнського прес-центру Української національної інформаційної агенції „УКРІНФОРМ” Українська міжконфесійна християнська місія „Духовна і благодійна опіка в місцях позбавлення волі” за підтримки Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі та Асоціації українських правників провела круглий стіл на тему: „Реалізація права на свободу совісті засуджених до позбавлення волі та в місцях попереднього ув’язнення. Вплив духовно-морального фактора на виправлення засуджених”.

Внаслідок цієї події, рішенням Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності від 8 лютого 2012 року (протокол №131), було заплановано наступний захід – «Круглий стіл» на тему: «Участь релігійних організацій у формуванні законодавчих ініціатив у сфері пенітенціарної політики» (спільно з Асоціацією українських правників). Дивіться План роботи Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності на січень – липень 2012 року.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ