Настоятеля Гарнізонного храму нагородили Почесною відзнакою «Хрест військового капелана»

18 травня, під час паломництва українській делегації військовослужбовців до Люрду (Франція), о. Степанові Сусу, голові Центру військового капеланства та настоятелеві Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ,  вручили Почесну відзнаку «Хрест військового капелана».

Відзнаку священослужителеві вручив владика Михаїл, керівник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, після Архиєрейської Божественної Літургії у Катедральному соборі св. Володимира Великого УГКЦ у Парижі.

Додамо, що Почесна відзнака «Хрест військового капелана» вручається військовим капеланам за відданість та вірність у звершенні капеланського служіння  військовослужбовцям Збройних сил та інших військових формувань України. У комплект нагороди входить відзнака та грамота про нагородження.

Капеланство.info