Настоятель громади УГКЦ у м. Славутич ​освятив паски прикордонникам

30 квітня 2016 року настоятель парафії УГКЦ м. Славутич отець Юрій Логаза в переддень свята Воскресіння Христового відвідав відділ прикордонної служби «Дніпровське» та заставу «Неданчичі», що у Чернігівській області.

​Зустріч розпочалась освяченням пасок та яєць, які підготували парафіяни парафії Матері Божої Неустанної Помочі, та жителі м. Славутич.

Під час проповіді священик наголосив що Свято Христового Воскресіння є днем великої радості, в якому бачимо Христа прославленого, що своєю смертю переміг смерть та дарував усім людям можливість вічного життя з Богом. Це тріумф життя над смертю, любові над ненавистю, добра над злом, радості над смутком, злагоди над непорозумінням, святості над гріхом. Це свято наповнене радісними звичаями: писання писанок, ведення гаївок, а одним з найважливіших серед них є освячення продуктів великоднього кошика. Капелан побажав прикордонникам кожному особисто пережити радість паски у своєму житті.

Повідомив о. Юрій Логаза