Напередодні Великого посту військовий капелан відвідав воїнів у госпіталі

Напередодні Неділі всепрощення військовий капелан о. Євгеній Чернюк разом з волонтерами відвідали тих, хто перебуває на лікуванні та працює в Центральному клінічному госпіталі Державної прикордонної служби України в м. Києві.

Волонтери вже вкотре приготували та привезли гостинці для наших захисників, що проходять лікування, а також усім, хто працює і служить в госпіталі.

Під час відвідин священник заохочував присутніх до того, щоб перед початком Великого посту кожен простив усім і попросив прощення у Господа Бога і в тих, кому завдав кривди.

“Прощення – це мужній, великодушний вчинок, це постава зрілої особи, це не оправдання зла і несправедливості, але звільнення від ненависті, бажання помсти, образ і осуду. І ми з досвіду життя знаємо, як непрощення може нас нищити зсередини, не давати нам вільно жити теперішнім життям і радіти ним. Отже, прощення – це віддання всього в Божі руки і на Його суд. Це виконання Божих заповідей і надія на Боже милосердя щодо мене, якщо я також буду милосердний щодо інших”, – наголошував капелан.

За повідомленням о. Євгенія Чернюка