Напередодні Нового року військовий капелан УГКЦ з духовною місією відвідав українських воїнів

З благословення Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківського владики Володимира Війтишина, з нагоди Нового року у прикордонні зони української Слобожанщини відбув свою чергову поїздку синкел у справах капеланського служіння Івано-Франківської архиєпархії о. д-р Василь Пасічник-Рак.

Отець Василь побував у місцях розташування одного з Івано-Франківських батальйонів. Капелан привіз зі собою мощі святого Миколая Чудотворця, якими щедро благословив воїнів, котрі перебувають на позиціях поруч із ворожими кордонами.

“Місія була багатогранною, оскільки на початок Нового року є важливо підтримати бойовий дух українських захисників. Зручним духовним засобом стали медальйончики, посвячені Блаженнішим Святославом Шевчуком. Воїни та місцеві жителі радо приймали такий подарунок і були щасливі з того, що Матір Божа та Архангел Михаїл є завжди і незмінно поруч. У катакомбних умовах місцевих підвальних приміщень також було відправлено Літургії за Україну, за славну перемогу!”, – підсумував поїздку о. Василь.

За матеріалами: ugcc.if.ua