Напередодні Дня Матері Марина Порошенко відвідала фотовиставку «Сильні духом. Мами» та поспілкувалася з матерями, які втратили синів на війні

10 травня, напередодні Дня матері, дружина Президента України Марина Порошенко відвідала виставку фотопортретів «Сильні духом. Мами», організовану Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, та привітала матерів полеглих і зниклих безвісти українських воїнів з Днем матері.

Марина Порошенко зазначила, що зустрілася з матерями наших героїв напередодні Дня Матері, щоб низько вклонитися їм та подякувати за те, що вони виховали справжніх патріотів рідної землі. «Вічна пам’ять і вічна слава нашим героям. Їх приклад патріотизму увійде в підручники історії. І сьогодні надзвичайно важливо, щоб усі ми відчули, що ми – українці, що ми – одна нація і що ми маємо об’єднати свої зусилля для того, щоб захистити Україну і зробити її європейською, процвітаючою країною щасливих і заможних людей заради нашого майбутнього, наших дітей», – підкреслила дружина Президента.

Героїнями фотопроекту стали 12 жінок з різних куточків України, які втратили синів на війні.

Виставка «Сильні духом. Мами» ініційована Департаментом військового капеланства Патріаршої курії Української греко-католицької церкви в рамках проекту духовно-психологічної опіки, підтримки та реабілітації родин загиблих військовослужбовців.

Уже понад 6 тисяч осіб у нашій державі отримали статус «член родини загиблого військовослужбовця», серед них чисельна категорія – матері.

Виставка триває в Музеї історії Києва до 20 травня 2019 року.

president.gov.ua

Відео: prm.ua