Надзвичайно висока сила духу: військовий капелан отець Андрій в захваті від мужності бійців Закарпатської бригади

Військовий капелан отець Андрій Алексеєв духовно підтримує бійців 128-ої бригади вже понад 3 роки.

Як розповідає о. Андрій, на фронті він спілкується з військовослужбовцями на духовні теми, розраджує чи підтримує їх у тяжку хвилину, а також, щоб відзначити на належному рівні великі християнські свята.

«Закарпатський легіон» – багатонаціональна бригада, тут служать представники різних конфесій, але це не є перешкодою ні для мене, ні для військових. У наших розмовах я передаю загальні християнські цінності, заохочую хлопців до богослужіння. Недавно, наприклад, ми відзначали Великдень, і мені приємно було бачити, що багато бійців перед святом прийшли на сповідь і прийняли святу Тайну Євхаристії», — додає о. Андрій.

Капелан розповідає, що був вражений, коли не побачив у очах військових розчарування чи зневіри, тільки високу силу духу! Незвично було бачити поряд лозові кошики цивільних людей і шоломи наших військових із пасочками.

“Це поєднання символічне для нашого часу – військові тримають мирне небо над українцями, захищають їх від ворога… Я постійно молюся, щоб наші хлопці були відважними, сміливими на війні і з Божою поміччю після перемоги повернулися додому, до своїх родин”, — підсумовує військовий капелан.

mukachevo.net