Надзвичайний і повноважний посол США в Україні відвідав Гарнізонний храм

У четвер, 11 лютого 2016 року, до Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла,  УГКЦ, завітав надзвичайний і повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайетт разом з представниками  делегації Сполучених Штатів Америки.

Настоятель Гарнізонного храму о. Степан Сус розповів шановним гостям  історію святині та про її важливу місію під час проведення антитерористичної операції на Сході України, про діяльність капеланів Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ серед військовослужбоців.

Члени делегації разом з головним капеланом Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв України – військовослужбовців, що віддали своє життя за Україну під час проведення АТО.

Надзвичайний і повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайетт у Гарнізонному храмі зустрівся із Олексієм Кондратенком, військовослужбовцем 30-ї бригади, який за сприяння Посольства США в Україні отримав візу на протезування у Чикаго, США та, успішно пройшовши протезування і реабілітацію, повернувся в Україну. Кошти на протезування Олексія Кондратенка були зібрані українською громадою м. Чикаго, Фондом Захисту Героїв та парафіянами храму святого Йосифа під опікою о. Миколи Бурядника.

На завершення о. Степан Сус подарував шановним гостям пам’ятні сувеніри про храм та побажав миру та Божої благодаті.

IMG_1752

IMG_1759

Капеланство.info