“Надзвичайно приємно бачити посмішки на їхніх обличчях”, – курсант НАСВ про відвідини дитячого інтернату

Сьогодні, 8 лютого 2018 року, курсанти Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного, які брали участь у різдвяному вертепі передали цінні подарунки для вихованців Верньодніпровського дитячого будинку-інтернату №2.

Світлини. 

Для дітей зі Сходу майбутні офіцери ЗСУ разом із капеланами вишу закупили книги та різноманітне канцелярське приладдя. Все необхідне придбали за пожертви, які майбутні військові зібрали під час виступів першого курсантського вертепу на парафіях міста Львова.

Варто  зазначити, що цього року вперше до Різдвяних свят, курсанти Національної академії сухопутних військ під проводом капеланів закладу о. Андрія Хомишина та брата Юрія Балуха підготували різдвяний вертеп.  В часі різдвяних свят з вертепом курсанти відвідали військові частини, студентські спільноти та багато храмів міста Львова.

Готуючи вертепне дійство, молоді військові спільно із капеланами вирішили, що створюють його для поширення миру, добра, радості та чинення багато добрих справ тим, хто цього потребує.

“Я дуже радий, що сьогодні ми змогли передати дітям подарунки, куплені на зібрані гроші. Надзвичайно приємно бачити посмішки на їхніх обличчях, усвідомлювати, що ми змогли їм хоча б трохи допомогти, а декому, навіть, здійснити мрію”, – ділиться враження учасник вертепу Дмитро Артеменко.

27798248_562750450752011_2805725399247664831_o

За повідомленням Капелани НАСВ