Начальник Дніпропетровського військового госпіталю подякував за позашляховик з Івано-Франківщини

Військовий капелан Дмитро Бігун з Івано-Франківщини побував у Англії, де звернувся до української громади з проханням допомогти військовому госпіталю Дніпропетровська. Начальник закладу Андрій Рильський надіслав подяку Івано-Франківській архієпархії УГКЦ. 

Про це повідомляє прес-служба Архієпархії.

“Сьогодні, втретє, з 16.11 по 20.12.2015 року до нас приїхав наш капелан не з порожніми руками, і став несподіванкою для усіх нас. Із розмови з капеланом ми дізналися, що правлячий митрополит Володимир Війтишин Івано-Франківський благословив його у поїздку до Англії, де у кафедральному соборі о. Дмитро звернувся до української громади з проханням допомогти військовому госпіталю Дніпропетровська у придбанні автомобіля позашляховика, який би служив для перевезення поранених бійців у зоні АТО Донецької та Луганської областей.

Від волонтерів українсько-британської команди, зокрема Гниденко Жанни, Бредбури Нелі, Котовського Володимира, Спаської Ірини та земляками з США Бранфі Дзева Наталі, Ничай Степана, і Валентини, Болюк Михайла, Дзера Василя, Чорній Ірини, Верстин Андрія, Іваскевич Валентини та Ігоря був придбаний автомобіль позашляховик «Міцубісі Ь200» і подарований госпіталю.

pozashlah

Ми щиро вдячні патріарху Святославу УГКЦ, митрополиту Володимиру Війтишин Івано-Франківська, духовенству капеланів, волонтерам, громаді церкви Пресвятої Богородиці, вчителям та учням шкіл №1, 2 м. Рогатина, які допомогли продуктами харчування, консервацією та іншими необхідними речами”, – йдеться у листі начальника Дніпропетровського військового госпіталю.

Прес-служба Департаменту