На засіданні Громадської ради обговорили проект створення Національного військового меморіального кладовища

У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося засідання Громадської ради при Міністерстві оборони України. Головним питанням порядку денного було створення Національного військового меморіального кладовища, проект постанови щодо якого незабаром розглядатиметься у Верховній Раді України.

У засіданні взяли участь представники Церков – члени Ради душпастирської опіки при Міністерстві оборони України, – зокрема, о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, та бр. Василь Хіміч (голова ВГО «Об’єднання християн-військовослужбовців України») – секретар Ради.

Запрошені представники церков висловили свої думки з приводу ініціативи побудови військового меморіалу. За словами о. Любомира Яворського, створення меморіального кладовища є також питанням міжконфесійним. «Рада душпастирської опіки, членами якої є сім релігійних об’єднань, опрацює заявлену ініціативу до наступного засідання», – зазначив о. Любомир.

Прес-служба Департаменту душпастирства силових структур України