На Закарпаття зі Сходу повернувся військовий капелан Іван Ісаєвич

Він теж лікує, але душі. Священик із Закарпаття Іван Ісаєвич склав заповіт, озброївся молитвословом і подався на фронт. Там він облаштував капличку, а військові зробили кадило із залишків «Граду».

На Сході капелана двічі поранено, але після лікування він повертався на передову. А нині отець Іван повернувся додому, до своєї великої родини, котра мешкає у селі Королевому, на Виноградівщині. Капелан виховує півтора десятка сиріт: 13 дівчаток та 2-х хлопців. Допомагають йому три черниці. Щоби всіх розселити, у будинку встановили двоповерхові ліжка.

Парафія отця Івана – за сотню кілометрів від рідного Королева – у селищі Середньому. У дні, коли богослов править службу, до церкви тяжко пробитися.

За службу капелана нагороджено медалями “Патріот України”, “Хресний знак”, “За відвагу”.

Орден “Народний герой України” вручили волонтери. Ця відзнака, каже священик, для нього найдорожча, повідомляє Закарпаття релігійне.