На Закарпатті завершилася духовно-реабілітаційна програма для татів полеглих Захисників України

Програма включала духовне спілкування, психологічну допомогу, екскурсії, зустріч з учнями місцевої школи, ветеранами АТО. Духовно-психологічний супровід групи здійснював військовий капелан о. Ростислав Височан та психолог Олег Чабаненко.

15 грудня в рамках програми група батьків разом зі своїм духівником та психологом відвідали старовинні храми міста Кошице (Словаччина).

Паломники спільно помолилися Божественну Літургію в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці та мали зустріч з єпископом Словацької Греко-Католицької Церкви Міланом Хаутуром. Владика поблагословив татів українських Героїв та побажав їм зцілення душевних ран та завжди бачити світло в житті.

У понеділок, 16 грудня, батьки полеглих воїнів разом зі своїм духівником о. Ростиславом та психологом п. Олегом завітали до загальноосвітньої школи с. Вишка Великоберезнянського району, щоб зустрітися та поспілкуватися з місцевими школярами та педагогами.

Щодня тати загиблих українських Героїв спільно молилися, спілкувалися, ділилися своїми переживаннями, а також відпочивали.

Духовно-реабілітаційна програма для батьків полеглих Захисників України завершилася сьогодні, 18 грудня, спільною екскурсією Ужгородом.

Відгук дружини одного з учасників програми реабілітації п. Люби Мочалової:

“Відбувся чудовий проєкт, який приніс, можливо тимчасовий, але спокій в поранену душу батька, який живе з болем втрати єдиного сина. Безцінна допомога: висококваліфікованого психотерапевта, дуже грамотного, освіченого Священника, який вірою і правдою служив змученим горем батькам. Бачу і відчуваю, по настрою свого чоловіка, що проєкт вдався, чудовий проєкт і в дуже правильному форматі організований. Щира подяка Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, пані Наталії та всім причетним до організації цього заходу, за увагу до батьків наших полеглих захисників, за турботу та тепло сердець.”

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ