На Закарпатті відбулися чотири курси реабілітації військових капеланів УГКЦ

Протягом серпня-вересня у Закарпатській області відбулися чотири реабілітаційні заїзди військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви, організовані Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

Програма реабілітації проходила в санаторії “Орлине гніздо” та передбачала духовну віднову та фізичне оздоровлення тридцяти двох священиків, що неодноразово перебували в зоні бойових дій, де духовно опікувалися українськими військовослужбовцями.

Під час перебування в санаторії капелани щоденно збиралися на спільну молитву та спілкування. Також їм було запропоновано такі послуги оздоровлення: соляна кімната, бальнеологія (декілька видів лікувально-оздоровчих ванн), підводний душ-масаж, пресотерапія, комбінована фізіотерапія, масаж, басейн, бювет з мінеральною водою.

Проходячи спільно дану програму, військові капелани багато спілкувалися між собою, ділячись власним досвідом служіння та емоційними переживаннями, що свого роду також стає для них реабілітацією.

“Дуже важливо знаходити час для короткої зупинки, щоби вирівняти подих на шляху до нашої перемоги. Це нагода бути разом, щоб зрозуміти себе та надихнутися прикладом свого співбрата у капеланському служінні”, – підкреслив важливість програми керівник проекту о. Ростислав Височан.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ