На Закарпатті відбулася чергова реабілітація військових капеланів УГКЦ

З 1 по 6 жовтня тривала чергова програма реабілітації військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви, організована Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

Реабілітація капеланів відбувалася на Закарпатті в санаторії «Орлине гніздо». Програма передбачала духовну віднову та фізичне оздоровлення десятьох священиків, що неодноразово перебували в зоні АТО/ООС, де духовно опікувалися українськими військовослужбовцями.

Під час перебування в санаторії капелани щоденно збиралися на спільну молитву та спілкування. Також їм було запропоновано такі послуги оздоровлення: соляна кімната, бальнеологія (декілька видів лікувально-оздоровчих ванн), підводний душ-масаж, пресотерапія, комбінована фізіотерапія, масаж, стоунотерапія, сауна, басейн, бювет з мінеральною водою.

Перебуваючи в санаторії, священики багато спілкувалися між собою, оскільки мають багато спільного: досвід служіння в АТО, спілкування з військовими, емоційні переживання. Це спілкування, ділення досвідом і емоціями також стає для них свого роду реабілітацією.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ