На Закарпатті розпочалася духовно-реабілітаційна програма для татів полеглих Героїв України

14 грудня поблизу Ужгорода вперше розпочалася п’ятиденна духовно-реабілітаційна програма для татів полеглих Героїв України, організована Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. Учасниками заходу стали десятеро батьків загиблих воїнів з різних куточків України.

Програма передбачає духовне спілкування, психологічну допомогу, екскурсії, зустріч з учнями місцевої школи, ветеранами АТО. Духовно-психологічний супровід групи здійснюють військовий капелан о. Ростислав Височан та психолог Олег Чабаненко.

15 грудня в рамках програми група батьків разом зі своїм духівником та психологом відвідали старовинні храми міста Кошице (Словаччина).

Паломники спільно помолилися Божественну Літургію в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці та мали зустріч з єпископом Словацької Греко-Католицької Церкви Міланом Хаутуром. Владика поблагословив татів українських Героїв та побажав їм зцілення душевних ран та завжди бачити світло в житті.

Духовно-реабілітаційна програма для батьків полеглих Захисників України триватиме до 18 грудня 2019 року.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ