На Закарпатті пройшов тренінг для духівників, психологів та керівників груп психологічної підтримки та взаємодопомоги родин військових

З 19 до 22 жовтня на Закарпатті проходив тренінг для духівників, психологів та керівників груп психологічної підтримки та взаємодопомоги родин військовослужбовців, організований Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

Учасниками тренінгу стали капелани, психологи та керівники груп підтримки родин військових, створених в різних регіонах України в рамках проекту Департаменту військового капеланства “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у Східній Україні (2019-22)”.

У програмі заходу відбулися лекції та практична робота в групах, в процесі яких учасники тренінгу ознайомилися з особливостями духовної опіки для груп родин полеглих воїнів, обговорили сучасні виклики, які стоять перед жінками та проблему насильства в родинах, розглянули методи американської практики щодо цього питання. Психологи також розкрили тему профілактики та подолання синдрому “професійне вигорання”. Крім навчання учасники тренінгу мали можливість ділитися один з одним власним досвідом роботи у групах та обговорити проблеми, які найчастіше виникають під час супроводу родин.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ