На українському телебаченні покажуть документальний фільм про військового капелана УПА

У перші дні листопада український народ згадує і молиться за визначних постатей і героїв української історії. В особливий спосіб віддаємо шану особам, котрі своїм життям відкривали шлях для багатьох поколінь та долучилися до побудови Української Держави і Церкви.

Першого листопада 2016 року з благословення владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського УГКЦ, прес-служба Львівської архиєпархії у співпраці з БО «Українська Кіно Ініціатива» розпочне медійний тиждень вшанування пам’яті величних постатей України. В ефірах українського телебачення з’являться документальні фільми, присвячені історії Церкви.

У рамках медійного тижня, 5 листопада відбудеться прем’єрний показ на українському телебаченні документального фільму про військового капелана УПА – «Отець Кадило». Прем’єра – в ефірах телеканалів «Перший Західний» (о 13:10, 22:40, 02:00), «Живе ТБ.

Завершиться медійний захід прем’єрним показом фільму «Милосердя Двері», який відбудеться у день завершення Року Божого милосердя в Католицькій Церкві – 20 листопада 2016 року. Варто пригадати, що 2016 рік Святіший Отець Франциск проголосив Роком Божого милосердя.

За матеріалами прес-служби Львівської архиєпархії УГКЦ