На території Управління ДАІ УМВС України у Волинській області освятили скульптуру Божої Матері

У день св. архистратига Михаїла, 21 листопада, на території Управління ДАІ УМВС України у Волинській області освятили скульптуру Божої Матері. Минулого року у день Покрови Пресвятої Богородиці відбулося урочисте закладення і освячення каменю під скульптуру.

На урочисте відкриття прийшли працівники ДАІ та їхні родини, керівництво волинської міліції та представники духовенства. Від Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України у святі взяв участь о. Любомир Яворський, заступник керівника, та Олександр Мельник, референт Департаменту. Священнослужителі трьох конфесій на чолі із митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом освятили скульптуру Божої Матері та відслужили молебень.

“У державі багато говориться про створення інституту капеланства для військових формувань та правоохоронних органів. Сьогоднішнє дійство може засвідчити: сприятливі умови для заснування інституту військового капеланства є. Ми освячуємо скульптуру Божої Матері, ініціаторами якого виступили правоохоронці, за що їм велика вдячність. Міліціонери виявили бажання перебувати під опікою Пресвятої Богородиці.

Нехай Діва Марія, що є покровителькою українського війська, завжди захищає вас під час виконання службових обов’язків на сторожі миру та безпеки України”, – наголосив у своїй промові о. Любомир.

Владику Михаїла (Колтуна), керівника Департаменту, під час урочистостей було нагороджено почесною грамотою за особистий внесок у духовне виховання особового складу Управління МВС України у Волинській області та з нагоди урочистого відкриття скульптури Матері Божої в Луцьку за підписом начальника управління, генерал-майора міліції О. Д. Терещука.

Привітати волинських міліціонерів приїхав також Галицький академічний хор зі Львова на чолі із Василем Яциняком, котрий своїми піснями подарував присутнім чудовий настрій.

Прес-служба Департаменту капеланства

За матеріалами http://www.mvs.gov.ua