На свято Вознесіння брати-семінаристи Івано-Франківська відвідали військових

25 травня наша Церква відзначила велике Господське свято – Вознесіння Христове. У цей день о. Віталій Кузьмин, який виконує капеланське служіння серед військових, відслужив Службу Божу у військовій частині БТЗ та РТБ.

Через погані погодні умови богослужіння здійснювалось у незвичайному місці – ангарі для літаків.

Разом із капеланом військових відвідали брати-семінаристи із Центру душпастирювання силових структур ім. свщм. Димитрія Солунського, що діє при Івано-Франківській духовній семінарії ім. св. свщ. Йосафата.

Ця молитовна зустріч розпочалась з настановчого слова командира роти. Військовослужбовець наголосив на важливості Божественної Літургії. Командир у своїй промові  також згадав про капеланів, які надають бійцям духовну підтримку. У цей нелегкий час  військовослужбовці ще більше потребують Божого проводу та Слова Живого, яке б допомогло у їхній нелегкій службі.

На завершення Божественної Літургії о. Віталій Кузьмин дав коротку науку. Проповідник навчав про те, що ми маємо бачити у своїх ближніх Ісуса Христа, адже лише полюбивши людей, що оточують нас, можна пізнати безмежну любов нашого Творця. На завершення зустрічі капелан благословив військовослужбовців і окропив освяченою водою.

ifds.org.ua