На свято Благовіщення волонтери привітали ув’язнених жінок і хворих

7 квітня 2017 року волонтери привітали зі святом Благовіщення ув’язнених жінок у Київському слідчому ізоляторі та чоловіків, що знаходяться на лікуванні у міжобласній лікарні в Бучанській виправній колонії.

Цього святкового дня також відбулося уділення Таїнств Хрещення і Миропомазання немовлятку, мати якого знаходиться під вартою. Хресні батьки – вірні з громади Св. Миколая на Аскольдовій Могилі променіють радістю. Олег і Анна без вмовлянь погодилися на таку місію.

Після завершення відвідин Київської в’язниці перша група волонтерів прощається і вже друга група сідає в автівку, щоб вирушити до Бучанської колонії № 85. Дорогою обговорюється думка провести незабаром спільний захід для волонтерів. “Запросити їх на реколекції чи у паломництво”, – пропонує брат Павло Загороднов. Біля колонії вже чекає персонал, який проведе час у супроводі волонтерів. Хворі і ув’язнені – особливі у висловленні вдячності за увагу до себе. Сьогодні волонтери привезли із собою книги і поштівки, подаровані добродіями Юрієм і Людмилою. Цими днями триває акція “Подаруй книгу в’язням!”. Першу невеличку партію книжок уже отримали чоловіки, що знаходяться на лікуванні.

“В’язні дуже потребують слова у день великих релігійних свят, щоб розуміти євангельські контексти календаря, – говорить о. Костянтин, – але головне у цих зустрічах і коротеньких проповідях – підбадьорити людей, допомогти знайти сенс життя та зберегти почуття гідності.

Мені радісно бачити сприяння персоналу у відвідуванні в’язнів. Це, інколи, ціною власного обіду і короткого відпочинку. Радію бути у свято поруч з волонтерами, дивлячись на яких в’язні бачать Церкву. Обличчя переображаються усмішками. Доброта – справжнє диво!”

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ