На свято 14 жовтня до Пирогова!

14 жовтня – на свято Покрову Пресвятої Богородиці та День захисника України – вже традиційною є спільна молитва військових та капеланів за Україну і українське військо у Покровській церкві XIV ст., що знаходиться у Національному музеї народної архітектури та побуту України у Пирогові.

Департамент Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України запрошує усіх охочих долучитися до урочистостей, що будуть проводитися з нагоди цього свята.

14 жовтня 2016 року о 11.30 у Покровській церкві (Пирогово) відбудеться Божественна Літургія за участі військових капеланів, військовослужбовців та вірних.

Після спільної молитви програмою  заходів передбачено відновлення давньої традиції приведення українського війська під покров Пресвятої Богородиці, духовно-просвітницька програма за участі творчих колективів і виконавців. Окрім цього, усіх присутніх почастують козацьким кулішем.

На свято запрошуємо військовослужбовців гарнізону міста Києва, учасників АТО та членів їхніх родин та усіх охочих взяти участь у святі.

У цей день вранці  о 10:00  з площі, що поруч церкви Святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі, відправлятиметься автобус до Пирогова для всіх охочих долучитися до святкування.

Департамент Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України