На сторожі Гідності: в мережі з’явились соціальні ролики про Небесну Сотню

Творча група волонтерів створила серію соціальних роликів до річниці кривавих розстрілів на Євромайдані. Їх уже можна переглянути в мережі.

На відео відомі українці під щемливі кадри Революції Гідності розповідають, що насправді означає жертва Небесної Сотні для України.

Одним із перших було опубліковано відеоролик за участі Єпископа паризької єпархії владики Бориса Ґудзяка.

“Небесна Сотня — не абстракція. Це Сергій, це Богдан, це Ігор. Ми або їх знали, можливо ми стояли десь поруч. Ігор чи Богдан — це міг бути я, це могла бути ти. Ми відчули, як у їхній жертві є наш потенціал, наша здатність жертвувати для загального блага, для народу, для України. Це змінило Україну, це є наш дороговказ у непростому паломництві від страху до гідності”, – говорить владика Борис.

На одному з відео своїми думками про особливе значення жертви Героїв Небесної Сотні ділиться Блаженніший Любомир Гузар, Архиєпископ-емерит УГКЦ:

“Коли застановляюся над цією подією бачу в ній щось дуже християнського. Ісус Христос своє смертю на хресті відкупив нас від гріха. Мені здається, що ця подія з Небесною Сотнею має особливе містичне значіння. Це не є тільки трагічна подія, вона є відкупленням нашого народу”, – роздумує Блаженніший Любомир.

18 лютого минає 2 роки з початку найкривавіших подій Революції Гідності. 18-20 лютого по всій Україні відбуватимуть заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Зокрема в Києві в екуменічному храмі УГКЦ, що на Хрещатику, відбудуться нічні чування “Кров мучеників – насіння Церкви”. Детальніше про програму вшанування Героїв Небесної Сотні у столиці можна дізнатися ТУТ.

За матеріалами: Канал 24