На Різдво Христове у військовому храмі Стрітення Господнього відбулася перша Літургія

У величне свято Різдва Христового відбулася перша святкова Божественна Літургія у військовому храмі Стрітення  Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа ЛА УГКЦ (м. Львів, вул. Батуринська), який присвячений полеглим в Афганістані, на Майдані, сході України та інших війнах. Святкова молитва відбулася з благословення владики Ігоря, Архиєпископа та Митрополита Львівського УГКЦ.

В урочистому богослужінні взяли участь військовослужбовці, воїни-афганці разом із сім’ями, віряни, що проживають поряд храму. Святкове Богослжіння очолив о. Михайло Білецький, настоятель військового храму Стрітення ГНІХ та капелан ліцею ім. Героїв Крут, у співслужінні о. Мирона Горбового, сотрудника храму та капелана Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Після Літургії капелани освятили ікону із зображенням Ісуса Христа, яку подарували до нового храму воїни-афганці. На завершення усі спільно колядували.

Довідка. Військовий храм Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа ЛА УГКЦ (м. Львів, вул. Батуринська, бічна вулиці Клепарівської) присвячений полеглим в Афганістані, на Майдані, сході України та інших війнах. Будівництво храму ведеться зусиллями воїнів Львівської обласної та міської організацій ветеранів Афганістану, учасників АТО, інших локальних війн, та душпастирів Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ.

Джерело: Капеланство.info