На Релігієзнавчому гуртку курсантам розповіли про дітей сонця

27 березня 2018 року на чергову зустріч Релігієзнавчого гуртка до курсантів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного завітали працівники програми Раннього втручання, Навчально-реабілітаційного центру “Джерело” Тетяна Мізерак та Анна Широка.

Гості представили молодим військовим особливості діяльності, яка ведеться серед дітей та дорослих із особливими потребами, зокрема детально розповіли про осіб із синдром Дауна. Працівниками центру спеціально для цієї зустрічі було підготовлено цікаву презентацію та відеоматеріали.

Курсанти мали нагоду поспілкуватися із гостями та почути відповіді на запитання, які їх цікавили, адже зустріч відбулась у форматі діалогу.

Ця зустріч відбулась незадовго після того, як увесь світ 21 березня відзначав Міжнародний день людини із синдромом Дауна. І важливо те, що на цій презентації курсанти дізнались не тільки загальновідомі факти про цю недугу. Жінки, які кожного дня турбуються про дітей та дорослих, які страждають певними фізичними чи розумовими відхиленнями, пояснили, чому такі люди народжуються, що цьому може передувати.
Важливо також не забувати, що дітки із синдромом Дауна можуть добре вчитись та мати улюблені заняття. Але так буде лише тоді, коли про них подбають.
Тетяна та Анна розповіли про неймовірні історії дітлахів із вищезгаданим недугом, які займаються спортом та демонструють неабиякі результати.
Лікарі, терапевти, соціальні працівники та просто небайдужі люди можуть допомогти дітям сонця стати повноцінними членами суспільства та найголовніше – розкрити свій життєвий потенціал.

Організатором заходу був брат-помічник війського капелана – Юрій Балух.

29595193_585516808475375_7427070573848488852_n

kapelanstvo.info