На Покрову – в Пирогово!

На свято Покрову Пресвятої Богородиці та Дня захисника України військовослужбовці та капелани вже традиційно спільно підносять свої молитви до стіп Богородиці за нашу Батьківщину та українське військо у Покровській церкві XVІІ ст., що знаходиться у Національному музеї народної архітектури та побуту України у Пирогові.

14 жовтня 2019 року о 12.00 у Покровській церкві (Пирогово) відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить владика Йосиф Мілян. Літургію супроводжуватиме співом гурт LeonVoci.

Після святкової Літургії програмою заходів передбачено відновлення давньої традиції приведення українського війська під покров Пресвятої Богородиці, урочиста хода капеланів та військовослужбовців з іконою Пресвятої Богородиці та духовно-мистецька програма за участі творчих колективів і виконавців. Також усі присутні будуть мати змогу скуштувати традиційну козацьку страву куліш.

Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ щиро запрошує військовослужбовців гарнізону міста Києва, учасників АТО/ООС, ветеранів та членів їхніх родин, а також вірян та всіх охочих взяти участь у святі.

У цей день вранці  о 10:00  з площі, що поруч церкви Святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі (вул. Паркова Дорога 1), відправлятиметься автобус до Пирогова для всіх охочих долучитися до святкування.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ