На Одещині розпочався літній табір для дітей військовослужбовців

17 червня в селищі Затока на Одещині розпочався літній відпочинковий табір для дітей військовослужбовців Військово-морських сил та Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, організований Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. Координатором табору є військово-морський капелан УГКЦ о. Олександр Смеречинський.

Уже шостий рік поспіль діти військовослужбовців ВМС та ВСП ЗСУ відпочивають у Затоці на Одещині під духовною опікою військових капеланів УГКЦ. Кількість учасників цьогоріч налічує 67 дітей з п’яти областей України.

Таборову програму організаторам допомагають здійснювати  брати-семінаристи з Київської, Львівської та Дрогобицької духовних семінарій, а також аніматори зі Школи провідників християнських таборів, які протягом року готувалися до таборового літа. Вони організовують для дітей змагання, квести, конкурси, наповнюючи кожен день відпочинку патріотичною та спортивною тематикою.

18 червня до учасників табору з м. Одеси завітав фольк-рок гурт “Друже музико”. Табір для дітей військовослужбовців у Затоці триватиме до 23 червня.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ