На новоствореній базі Військово-Морських Сил вперше відсвяткували світле Христове Воскресіння

Вперше на новоствореній базі Військово-Морських Сил України у МТП “Південний” поблизу міста Южне Одеської області молитовно відзначили день світлого Христового Воскресіння.

Поділитися Пасхальною радістю з особовим складом нової бази ВМС України, а особливо з екіпажем військового патрульного катеру “Слов’янськ” (типу “Айленд”), прибули священник Української Греко-Католицької Церкви отець Петро Маковецький, сотрудник парафії святих апостолів Петра й Павла у місті Южне, та випускник Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ брат Іван Жуган.

На борту о. Петро освятив великодні страви, звернувся з привітальним словом до екіпажу та уділив військовослужбовцям благословення на добру службу.

За повідомленням бр. Івана Жугана