На Міжнародній конференції керівників капеланських служб представили діяльність військових капеланів УГКЦ в умовах пандемії

27 січня заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ о. Андрій Зелінський, ТІ, представив учасникам 32 Міжнародної конференції керівників капеланських служб презентацію діяльності військових капеланів УГКЦ в умовах пандемії “Наше служіння у час непевностей”.

Нагадаємо, 26 січня розпочалася 32 Міжнародна конференція керівників капеланських служб під назвою «Служіння військового капелана в умовах пандемії». З огляду на карантинні обмеження захід проходив в режимі онлайн.

Протягом дводенної зустрічі, яка тривала до 27 січня, голови капеланських служб з різних країн світу ділилися досвідом служіння військових капеланів в особливих умовах пандемії.

Українську Греко-Католицьку Церкву на міжнародній зустрічі представляли керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ владика Михаїл Колтун та заступник керівника отець Андрій Зелінський, ТІ.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ