На Лисецькому полігоні відслужили першу Божественну Літургію

У неділю, 20 березня,  в підрозділі Національно Гвардії військової частини 1241, що на Прикарпатті, сталася історична подія. Отці-капелани Роман Залеський, Володимир Гринишин та Федір Бойко відслужили першу Божественну Літургію для військовослужбовців, які проходять свою службу на Лисецькому полігоні.

На богослужінні були присутні близько 20 солдат, більшість з яких приступили до Святої Тайни Покаяння. Інші військові не змогли бути на молитві, оскільки виконували свою службу. Наприкінці Літургії о. Роман звернувся до бійців, нагадуючи, що розпочався час посту і важливість його не в їжі, а в підтримці ближнього солдата, бо саме в армії зароджується найміцніша дружба, яка триває роками.

Цей підрозділ Нацгвардії розпочав своє служіння у Лисецькому навчальному центрі недавно – з вересня 2015 року, але досить активно розвивається: вже побудована нова казарма, а зараз відновлюються старі приміщення. Планів на майбутнє у нацгвардійців багато, зокрема почнуть працю над створенням військового навчального центру за західноєвропейським зразком.

2.1 31Пригадуємо, що в січні цього року на Лисецькому полігоні було освячено хрест на місці будівництва першого на Прикарпатті гарнізонного храму.

Повідомив Павло Баланюк