На Личаківському кладовищі у Львові відбулася поминальна молитва за загиблими Героями України

27 лютого на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища у Львові відбулася поминальна молитва за загиблими Героями АТО, ООС та Небесної Сотні. Молитву очолили військові капелани Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ.

Традиційно впродовж багатьох років священники Львівського Гарнізонного храму звершують молитву за героями-захисниками України в останню суботу місяця. Зазначаємо, що поминальна молитва на полі почесних поховань Личаківського кладовища також супроводжується проходженням роти почесної варти Національної академії сухопутних військ та участю у молитві командування Львівського гарнізону.

За повідомленням о. Тараса Михальчука