На Львівщині з нагоди Дня матері відбулася зустріч матерів полеглих Героїв

8 травня з нагоди Дня матері у місті Новий Розділ, що на Львівщині, відбулася духовно-психологічна зустріч матерів полеглих Героїв міста та регіону. Захід організовано духівником місцевої групи взаємодопомоги та психологічної підтримки родин військовослужбовців о. Іваном Рибком спільно з Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

Розпочалась зустріч з панахиди за Героями, які загинули за час російської війни проти України з 2014 року до сьогодні. Далі керівник проекту Наталія Дубчак розповіла про досвід Департаменту військового капеланства в напрямку духовної та психологічної опіки родин полеглих за останні два роки діяльності.

З привітальним словом до матерів звернулися також представники міської влади. Опісля зі святковою програмою для жінок-матерів виступили діти з парафіяльної спільноти “Рух Домашня Церква”, які висловили слова подяки матерям Героїв за те, що навчили своїх дітей жити по совісті та любити людей і Україну.

На завершення о. Іван Рибко з духовним словом звернувся до матерів та подарував музичну композицію “Мальви”.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ