На Львівщині пройшов тренінг для духівників, психологів та керівників груп взаємодопомоги та підтримки родин військовослужбовців

З 21 до 25 червня у курортному мальовничому селищі Східниця, що на Львівщині, проходив тренінг для духівників, психологів та керівників груп взаємодопомоги та психологічної підтримки родин військовослужбовців.

Захід, організований Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, відбувся в рамках проекту “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у східній Україні”.

Участь у тренінгу взяли духівники, куратори, керівники груп взаємодопомоги з різних регіонів України, голови громадських об’єднань членів родин військовослужбовців, психологи, які працюють за зазначеним напрямком.

У програмі зустрічі психолог Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА Юлія Загарницька провела тренінг на тему “Профілактика суїциду”, психотерапевтичне заняття “Я – наслідувач Роду”, а також прочитала лекцію “Вигорання у роботі. Як не нашкодити собі. Практичні поради”.

Координатор проекту Наталія Дубчак розповіла про проведені Департаментом військового капеланства заходи з родинами загиблих військовослужбовців за останній період. 

Особливості законопроекту №4626 “Про Службу військового капеланства” представив учасникам заходу керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства о. Ростислав Височан.

Про військово-медичне капеланство, його завдання і виклики розповів о. Віталій Воєца, військово-медичний капелан УГКЦ.

Власним досвідом роботи поділилася голова ГО “Дружина воїна” Тетяна Фреїшин з м. Івано-Франківська.

У програмі заходу також відбулася екскурсійна мандрівка до міста Трускавець. На завершення тренінгу всі учасники отримали сертифікати.

“Ці дні пролетіли як один. Душевне спілкування, дружні вечері, нові знайомства, позитивний досвід перезавантажили нас для нових звершень”, – поділилася враженнями від зустрічі психолог з Кривого Рогу Тетяна Денисюк.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ