На Луганщині нагородили воїнів-десантників

Близько сімдесяти комплектів почесних грамот, нагрудних відзнак, цінних подарунків отримали військовослужбовці однієї з десантно-штурмових бригад, які виконують завдання у складі операції Об’єднаних сил.

Зі слів представниці оргкомітету заходу, членкині ГО “Об’єднання добровольців” Олени Живко, нагородження організовано з метою вшанувати пам’ять загиблих учасників оборони Луганського аеропорту й відзначити земляків, які нині мужньо виконують воїнський обов’язок на передовій.

Захід розпочався спільним виконанням Гімну України. А після звучання національного славня військовий капелан УГКЦ отець Сергій Паламарчук здійснив чин молитви за воїнів. Присутні вшанували полеглих побратимів хвилиною мовчання. 

Відтак священник вручив десантникам подяки від Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ за патріотизм та значний вклад у розвиток ЗСУ, самовіддані дії та особливий внесок в обороноздатність держави, вірність військовій присязі і незламність духу.

Вшанували десантників і представники органів державної влади. Також привітати воїнів прибули голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай та заступник Сєвєродонецької ВЦА полковник Ігор Робочий. У промовах вони дякували воїнам за сміливість, звитяжну ратну працю, побажали швидкого повернення додому в повному складі військових колективів.

Зі слів представника командування військової частини лейтенанта Дмитра, воїнів-десантників тішить, що на сьомому році російсько-української війни не згасла людська шана й увага представників влади та вищого командування до заслуг і подвигів українських воїнів.

Крім нагород, організатори свята передбачили й культурну складову: артисти місцевих творчих колективів продемонстрували кілька хореографічних та пісенних композицій на честь українських героїв.

armyinform.com.ua