На Київщині капелани з Різдвяними дарами завітали до родин полеглих Героїв

3 січня військово-медичний капелан Київської архиєпархії УГКЦ о. Віталій Воєца та парох храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Ірпінь о. Мирослав Латинник з Різдвяними гостинцями завітали до родин полеглих Героїв у містах Ірпінь, Буча, Гостомель та Коцюбинське. 

“Через гарні колядки, Різдвяні привітання та спілкування ми намагалися принести, хоч і не в кожен дім, але до багатьох, промінчик Божого тепла і подарувати трішки любові, уваги та страви і смаколики до Різдвяного Святвечора”, – розповідає отець Віталій Воєца.

До святкового набору колядники також роздавали просфору, котру кожна родина розділить та споживатиме під час Святої вечері.

Священик висловив особливу вдячність за цей день п. Наталії Дубчак та п. Інні Бобер за координацію та підтримку даного заходу, а також мережі магазинів-виробництва домашніх заморожених страв “Як VDOMA” Ірпінь/Буча в особі Андрія та Оксани Єліних за набори домашніх вареників, налисників, голубців та інше, крамниці та кав’ярні “Львівська майстерня шоколаду” в Ірпені в особі Петра та Наталії Мартин за ексклюзивний шоколад, цукерки ручної роботи та інші смаколики, а також п. Володимиру Федченку за транспорт.

“Та особливі слова говоримо нашим родинам загиблих воїнів, котрі попри усі обставини життя дарують і нам свої посмішки, слова підтримки та любов! Гарних усім Різдвяних свят та міцного здоров’я!”, – підсумував о. Віталій.

За повідомленням о. Віталія Воєци