На Івано-Франківщині відбувся семінар для родин полеглих Героїв

17 квітня у м. Коломия Івано-Франківської області в рамках проекту Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у Східній Україні (2019-22)” відбувся семінар для групи психологічної підтримки та взаємодопомоги родин загиблих Героїв міста та околиць.

Захід розпочався з панахиди за полеглих воїнів у Катедральному соборі Преображення Христового УГКЦ, яку очолили військові капелани та духівники групи о. Сергій Дмитрук та о. Степан Козак. Після спільної молитви о. Сергій провів духовну науку про місію кожної людини, її духовне становлення, про важливість молитви та пам’яті.

На зустрічі були присутні родини полеглих Героїв міста, а також нові учасники групи – родини з Коломийщини, які втратили близьких за останні місяці війни. Під час семінару родичі загиблих воїнів ділилися досвідом прожиття втрати, знаходили слова підтримки та розради для нових членів групи.

У свою чергу керівник проекту Наталія Дубчак розповіла про досвід Департаменту військового капеланства в напрямку духовної та психологічної опіки родин полеглих за останні два роки діяльності.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ