На ювілейному випуску військово-морського ліцею випускники отримали премії від Морського Апостоляту УГКЦ

29 липня в Одесі у Військово-морському ліцеї імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного відбувся ювілейний 10-ий випуск. Трьом кращим ліцеїстам було вручено грошові премії від Морського Апостоляту УГКЦ та грамоти екзарха Одеського Михаїла Бубнія. 

На заході також був присутній командувач Військово-Морських Сил Збройних сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. 

“Душпастирську працю з військово-морськими ліцеїстами ми проводимо в Одесі з 2014 року – часу, коли ліцей був евакуйований з Криму, – розповідає капелан о. Олександр Смеречинський. – До того у Севастополі цими мужніми хлопцями опікувався о. Микола Квич, капелан УГКЦ.”

Традиційно пастирі Греко-Католицької Церкви присутні на кожній визначній події Військово-морського ліцею протягом багатьох років. Цього року за ініціативи Морського апостоляту було вирішено продовжити преміювати найкращих випускників. “За сприятливих умов ми будемо надавати цю винагороду студентам і надалі, – каже о. Олександр, – щоби це стало доброю традицією. Треба всіляко заохочувати вмотивованих учнів, в тому числі і матеріально.” 

Загальна чисельність випускників цього року склала 74 особи. 58 з них вже подали документи на подальше навчання до Інституту військово-морських сил та Військової академії. За інформацією керівництва, у 2020 році на навчання до ліцею буде прийнято 100 ліцеїстів.

Довідка:

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного був відкритий 1 вересня 2009 року у місті Севастополі.

Навесні 2014 року навчальний заклад було передислоковано з Севастополя до Одеси через анексію Криму Російською Федерацією. 1 вересня того ж року у ліцеї відновлено навчально-виховний процес.

aosukraine.org