На Донеччині вчинено розбійний напад на капелана УГКЦ

7 липня в м. Констянтинівка, що на Донеччині, стався розбійний напад на оселю о. Віталія Кестера, настоятеля парафії Святих рівноапостольних Володимира та Ольги Донецького екзархату УГКЦ.

Близько 22:30 зловмисники, розбивши вікно будинку, де мешкає священик із сім’єю, намагалися проникнути в приміщення. Священик, почувши дивні звуки, відреагував на це, відчинивши двері. Зловмисники, погрожуючи й вживаючи нецензурну лексику, почали бити о. Віталія в обличчя кастетом. Вони розсікли йому обличчя вище від носа.

«Священик не розгледів облич цих людей, бо вони були в балаклавах. Із місця злочину ці люди втекли. Уночі медики наклали отцю на обличчя шви», – розповів о. Іван Василенко, близький друг потерпілого.

Отець Іван припускає, що розбійний напад стався з метою пограбування або ж через його капеланське служіння на передовій. «Священик вдома був із дружиною та сином, які психологічно постраждали», – додав він.

Варто зазначити, нещодавно на о. Василя Іванюка, декана Краматорського деканату Донецького екзархату УГКЦ, було здійснено наїзд автомобілем. Священик переходив дорогу біля храму, де служить. На нього цілеспрямовано мчало авто. Отець Василь одразу подав позов до міліції, оскільки йому вдалося записати номер автомобіля. З’ясувалося, що транспортний засіб з таким номером не зареєстрований.

Джерело: news.ugcc.ua