На Донеччині молитовно вшанували пам’ять загиблих авіаторів екіпажу літака АН-30Б

Військовослужбовці ООС вшанували пам’ять загиблих авіаторів екіпажу літака АН-30Б покладанням квітів до меморіалу “Скорботний янгол” біля села Пришиб Слов’янського району Донецької області. 

Участь у заході взяли заступник командувача Об’єднаних сил з авіації та протиповітряної оборони – начальник авіації та протиповітряної оборони генерал-майор Іван Теребуха, начальник відділу морально-психологічного забезпечення – заступник Командувача Об’єднаних сил полковник Григорій Токар, заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін, військовий капелан УГКЦ о. Руслан Остафій, друзі та побратими загиблих авіаторів.

“Ми схиляємо голову в пам’ять про наших побратимів – членів екіпажу літака Ан-30Б, який був збитий підрозділами російсько-окупаційних військ. Ціною власного життя льотчики відвели палаючий літак від житлових кварталів Слов’янська, – зазначив генерал-майор Іван Теребуха, – весь екіпаж до останнього боровся за живучість повітряного судна. Ми пам’ятаємо про подвиг наших загиблих бойових друзів.” 

До присутніх звернувся також полковник Григорій Токар. “Заради України наші побратими віддали найдорожче – свої життя. І ми робимо все, аби здобути перемогу, гідно продовжувати їхню справу. Ми також робимо все, аби їхні рідні й близькі не відчували себе на самоті”, – підкреслив він.

“Від імені мешканців Слов’янська я висловлюю шану і вдячність загиблим героям, які ціною власних життів вберегли місто від жертв, які могли б бути у разі падіння літака на житлові квартали”, – сказав заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін.

Військовий капелан отець Руслан відправив панахиду за загиблими.

Екіпаж вертольоту Мі-8 зі складу авіації операції Об’єднаних сил здійснив проліт над меморіалом на знак вшанування пам’яті загиблих авіаторів.

Операція об’єднаних сил / Joint Forces Operation