Митрополит Львівський освятив плащаниці в зону АТО

У п’ятницю, 22 квітня, Високопреосвященіший владика Ігор – Митрополит Львівський УГКЦ, під час вечірнього богослужіння у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла освятив плащаниці, які відразу будуть передані у військові каплиці та храми, що діють в зоні АТО, для почитання.

Львівська художниця-декоратор Надія Кондрак-Землинська змайструвала для душпастирських потреб у зону АТО 5 плащаниць (полотно із зображенням покладення до гробу Ісуса Христа).

image

На сьогоднішній день у багатьох військових підрозділах Збройних сил України, Національної Гвардії України та Державної прикордонної служби України ведуть душпастирську діяльність військові капелани Української греко-католицької Церкви.

За останній час відбулось понад 200 ротацій військових капеланів УГКЦ, які надають духовну підтримку воїнам, які захищають Україну від зовнішнього ворога та сепаратиських угрупувань.

В окремих районах Донецької та Луганської областей, де ніколи не було ні храмів, ні молитовних будинків постали нові святині, головне завдання яких є духовно підтримувати військовослужбовців та місцеве населення.

Джерело: Kapelanstvo.info