Мистецька виставка-конкурс робіт в'язнів «Переображення Господньою Любов’ю» відбудеться у Києві у серпні 2013 року

Пенітенціарне душпастирство Української Греко-Католицької Церкви оголошує про проведення у серпні 2013 року Всеукраїнської виставки-конкурсу мистецьких робіт засуджених «Переображення Господньою Любов’ю». Мета виставки – посприяти кращій суспільній комунікації та процесу реінтеграції наших співгромадян, що опинилися у місцях позбавлення волі, а також при цій нагоді познайомити широкий загал із плодами співробітництва Церкви з Державною пенітенціарною службою України у справі їхнього повернення до суспільства. Експозиція включатиме близько 300 кращих творів, переданих з пенітенціарних установ усіх областей України. Призовий фонд збиратимуть громадяни України. Кращі твори будуть відібрані для міжнародного конкурсу.

Виставка, що відкриється у Києві 14 серпня 2013 року під патронатом Блаженнішого Святослава, буде нагодою для здійснення національного відбору 50 робіт на Міжнародний Конкурс образотворчого мистецтва ув’язнених та засуджених.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ