Милосердя в дії

Нещодавно за спільною ініціативою Гарнізонного храму Свв. Апп. Петра і Павла та львівського ресторану «Віденська кав’ярня» розпочався доброчинний проект, метою якого є організація безкоштовного обіду для захисника Батьківщини.

У вівторок, 15 березня, перші десять воїнів отримали змогу пообідати у «Віденській кав’ярні» за рахунок жертводавців. Перед тим наші військовослужбовці, які перебувають на лікуванні  у Львівському військовому госпіталі, з екскурсією відвідали Гарнізонний храм Свв. Апп. Петра і Павла. Про історію та сьогодення святині українським захисникам розповів військовий капелан о. Юрій Цюпка.

Висловлюємо щиру подяку керівництву «Віденської кав’ярні» та усім, хто відгукнувся на таку доброчинну акцію, з деталями якої можна ознайомитися за посиланням.

wide_IMG_20160315]

IMG_20160315_163004822[1]