«Ми, священики, у цьому служінні будемо завжди поряд» – військовий капелан о.Полікарп до військовослужбовців

Цієї неділі, 14 серпня, в одному із храмів у зоні АТО відбулася молитва за мир в Україні.

На Божественну Літургію до святині, спорудженої за ініціативи та підтримки капеланів УГКЦ, прибули військовослужбовці, щоб спільно помолитися за свої родини та мир у нашій державі. Молитву очолив військовий капелан ієромонах Полікарп, який у черговий раз відбув на капеланське служіння у зону АТО. Своїм словом до присутніх військовослужбовців душпастир запевнив: «Ми, священики, молимось, щоб зберегти мир у серцях тих, хто стоїть на сторожі цього миру в нашій Україні і просимо для них Божого благословення, кріпості. Цією Святою Літургією хочемо подякувати Господу Богу за те, що Він охороняє, тримає у здоров’ї наших воїнів, і ми у цьому служінні будемо завжди поряд».

Відео прес-центру штабу АТО