Мріяв побувати у Ватикані, — боєць АТО
Цими днями українські військовослужбовці та капелани повернулися з 58-го Міжнародного військового паломництва, що проходило у м. Люрд (Франція). На зворотньому шляху вони відвідали Ватикан і взяли участь в загальній аудієнції з Папою Франциском.
Як повідомлялося раніше, під час загальної аудієнції Святіший Отець підійшов до українських бійців та благословив їх.
Отець В’ячеслав Гриневич SAC, що брав участь в аудієнції, розповів CREDO про враження від зустрічі:
— Особисто мене вразила не так зустріч з Папою Римським, як емоції військовослужбовців, їхні погляди, сповнені захоплення. Адже ще «вчора» вони бачили смерть, а сьогодні вони щасливі з дару паломництва та зустрічі з Папою.
Отець В’ячеслав процитував слова одного з військових, що служив в АТО: «На війні я мріяв про дві речі: побачити Колізей та побувати в Ватикані. І сьогодні ці мрії здійснилися». А навіть більше, вдалося побачити Папу Римського зблизька.
За словами священика, ще дорогою на площу Святого Петра військових постійно зупиняли перехожі і просили сфотографуватися, адже вояки на зустріч з Папою йшли у формі, з нагородами. Та й на самій площі учасники аудієнції цікавилися українськими бійцями.
Як відомо, зустріч з Папою відбулася з нагоди завершення паломництва українських військових до м. Люрд, що тривало 20-22 травня.
Джерело: CREDO