Молитва за мир у 184-у Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ

У неділю, 28 лютого 2016 року, військові капелани Львівської Архиєпархії УГКЦ спільно із солдатами строкової та контрактної служби ЗСУ молились Святу Літургію за мир у нашій Батьківщині та українське військо на території 184-о Навчального центру Національної академії сухопутних військ.

В часі Божественної Літургії захисники Батьківщини чисельно приступили до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії.

Вже традиційно по завершені спільної молитви капелани провадили духовні бесіди із солдатами строкової та контрактної служби, які перебувають у військових поселеннях Яворівського полігону.

Відтак наші оборонці мали нагоду поспілкуватись із душпастирями та почути відповіді на питання, які їх цікавили, адже зустрічі відбувалися у форматі діалогу.

Також військові капелан подарували кожному бажаючому хрестики, вервиці, іконки з текстом молитви Отче наш та 90-м псалмом.

капелан угкц львів

Капеланство.info