Молитва з військовими зв’язківцями в Семиполках

8 листопада, у день святого великомученика Димитрія Мироточця, військові капелани УГКЦ отець Олег Панчиняк та отець Любомир Яворський молилися разом із військовими зв’язківцями  в Семиполках у каплиці св. влкмч. Димитрія Мироточця.

Розпочали молитву панахидою за загиблими воїнами цієї бригади Сергієм Лимарем, Дмитром Янченком та Дмитром Шелупцем та за всіма полеглими військовослужбовцями.

Зі словом до військових звернувся отець Олег Панчиняк. Священик звернув увагу присутніх на важливості Христової заповіді любові  в нашому житті:

«Сьогодні ми з Вами прочитали в Євангелії, як Христос каже: «Любіть одне одного».  Знаєте, коли сьогодні людям про це говориш, вони вважають, що це глупота.  Але це Слово Боже. Рано чи пізно кожен з нас стане на суд і рано чи пізно Христос запитає, чи ти чув це слово, чи це слово до тебе говорило?  Це слово не людини це слово Бога!»

Також капелан привітав усіх присутніх військових з храмовим святом та днем їхнього покровителя, адже святий Димитрій  є одним із покровителів військовослужбовців:

«Зичу Вам щоби святий Димитрій тримав вас у своїй опіці, зичу, щоби ви відкрили своє серце і зрозуміли одну річ: наше життя має сенс тоді, коли воно направлено до вічних цінностей і вартостей».

На завершення усі спільно помолилися  за мир в Україні та здоров’я присутніх військових.

Після молитви отець Любомир Яворський подякував командиру бригади за те, що тут завжди відгукуються на ініціативи капеланів, святкують церковні свята і висловив сподівання на ефективну співпрацю і в майбутньому.

Більше фото.

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України